Menu
Reklamní sdělení
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Stavitelství Veselý.cz nabízí:

 

 

Kompletní zemní a demoliční práce:

Na demoliční práci používáme těžkou techniku. Provádíme zemní práce, výkopové a úpravy terénu. Výkop bázénů, základů na dům, drenážní okop domů, stavba plotů, stavba kůlen, pergol, zahradních domků, výkop přípojek inženýrských sítí a pod.

Tesařské a zámečnické práce:

Nabízíme tesařské montáže pro Vaše zahrady a domovy, dětské hvězdy, instalace schodišť, bednění, pergol a altány.
.Kompletní rekonstrukce a opravy střech, okapů, pod.
Veškeré zámečnické práce.

Teréní úpravy:

Provádějte úpravy terénu podle nových kritérií. Úpravy zahrad, pozemků. Poradíme si s každou nerovností. Rovnání povrchů, pozemků, obkopy, čištění terénu.

Čištění vodních ploch:

 určující čištěním a rekonstrukcí, díky kterému se zvyšuje jejich bezpečnost v kraji a posilují se protipovodňové funkce.
Pokud plánujete výstavbu jezírek na Vaší zahradě nebo rybníčku na pozemku, obraťte se na nás. Máme velké vybavení k provedení Vašeho přání. Sanace vodních ploch, odbagrování a odvoz bahna. 

Výstavba inženýrských sítí:

Vodní, plynové a elektrické přípojky, až k domu.