Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Stavitelství Veselý.cz nabízí:

 

 

Kompletní zemní a demoliční práce:

Na demoliční práci používáme těžkou techniku. Provádíme zemní práce, výkopové a úpravy terénu. Výkop bázénů, základů na dům, drenážní okop domů, stavba plotů, stavba kůlen, pergol, zahradních domků, výkop přípojek inženýrských sítí a pod.

Tesařské a zámečnické práce:

Nabízíme tesařské montáže pro Vaše zahrady a domovy, dětské hvězdy, instalace schodišť, bednění, pergol a altány.
.Kompletní rekonstrukce a opravy střech, okapů, pod.
Veškeré zámečnické práce.

Teréní úpravy:

Provádějte úpravy terénu podle nových kritérií. Úpravy zahrad, pozemků. Poradíme si s každou nerovností. Rovnání povrchů, pozemků, obkopy, čištění terénu.

Čištění vodních ploch:

 určující čištěním a rekonstrukcí, díky kterému se zvyšuje jejich bezpečnost v kraji a posilují se protipovodňové funkce.
Pokud plánujete výstavbu jezírek na Vaší zahradě nebo rybníčku na pozemku, obraťte se na nás. Máme velké vybavení k provedení Vašeho přání. Sanace vodních ploch, odbagrování a odvoz bahna. 

Výstavba inženýrských sítí:

Vodní, plynové a elektrické přípojky, až k domu.